Просування сайтів [SEO 3.0] • Forward Dreams
Просування сайтів SEO

Просування сайтів [SEO 3.0]

Домінуйте на місцевому ринку. Розширюйте свою видимість в результах пошуку Google. Збільшуйте продажі. Розвивайте свій бізнес.

SEO (Search Engine Optimization) від агентства ForwardDreams – це комплекс дій, які допомагають потенційним клієнтам швидко найти Вашу компанію або послугу чи товар в пошуку Гугл. Ціль SEO просування – сформувати довіру до сайту. На довгій дистанції пошукове просування дає ще більше лояльних клієнтів. В 2020 році ми запустили потужний власний продукт - Просування сайту [SEO 3.0].


Замовити просування сайту


  Або телефонуйте

  +380 (98) 118-73-74


  Різниця між звичайним SEO та послугою Просування сайту SEO 3.0

   

  SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ

  Просування сайту SEO 3.0

  ціль №1 - попасти в Топ 10ціль №1 - дзвінки
  ціль №2 - відвідування сайтуціль№2 - заявки
  клієнти знаходять Ваш сайт через 2-6 місяцівціль №3 - продажі
  менше охопленняклієнти знаходять Ваш сайт зразу
  не виділяєтесь в пошукумаксимальне охоплення
  оптимізація сайту для Google Botваш сайт виділяється серед конкурентів
  mobile index
  pagespeed
  usability
  контент маркетинг

  Як ми робимо [SEO 3.0]

  1. Оцінка бізнесу та аналіз сайту

  На цьому етапі наша команда вивчає і аналізує Вашу нішу, знайомиться з бізнесом, Вашою цільовою аудиторією і цілями. Ми аналізуємо вміст сайту, дизайн, код і релевантність сторінок, щоб виявити слабкі та сильні сторони.

  2. Розробка стратегії просування та постановка цілей

  Після аналізу ми шукаємо максимум ключових слів, які можуть направити на Ваш сайт величезний потік відвідувачів і потенційних клієнтів. Потім наша SEO команда розробить індивідуальний план для того, щоб взяти поточний веб-сайт і вивести його на топові позиції в пошуку Google – вище Ваших конкурентів по ключовим словам, які найчастіше використовує Ваша цільова аудиторія.

  3. Налаштування

  На цьому етапі потрібно налаштувати аналітичні системи та інформаційні панелі, щоб ми не пропустили жодного кроку Вашого успіху в інтернеті. Використовуємо інструменти, що допомагають нам визначити ключові слова, зв’язані з вашим бізнесом, визначити їх рівень конкуренції та їх частотність кожного місяця.

  4. Робота по внутрішній оптимізації

  Реалізація стратегії оптимізації веб-сайту: чистка коду, архітектури, контенту та багато чого іншого. Ми змінимо тільки технічні аспекти, такі як кодування, добавимо теги, внутрішні лінки, перевіримо сайт на наявність вірусів, а пізніше добавимо необхідні ключові слова по яким буде ранжуватись сайт. Однак ми не будемо міняти дизайн Вашого сайту.

  5. Пошукова оптимізація

  Команда ForwardDreams забезпечить постійну оптимізацію сторінок, створення посилань, ведення блогу, консультацію та корегування стратегії розвитку сайту для забезпечення довгострокового успіху Вашої компанії. Наші SEO послуги по веденню Вашого бізнес-сайту, інтернет-магазину чи блогу будуть продовжуватись до закінчення дати дії договору. В нас достатньо досвіду, щоб допомогти Вашому сайту піднятись в рейтингу результатів пошуку Гугл.


  Відповідаємо на запитання

  1. Хто буде працювати над моїм сайтом?

  Кожному клієнтові буде назначений спеціаліст по seo оптимізації, який навчений пошуковому просуванню і має досвід в підвищенні рейтингу сайтів в результатах пошуку Гугл. Крім того всі seo-спеціалісти подають звіти арт-директору, який перевіряє всі проведені роботи перед тим як відправити Вам звіт, що гарантує якість роботи, яку Ви отримуєте.

   1. Як ви знаходите ключові слова для різних компаній?

  Спочатку ми аналізуємо Ваш бізнес з допомогою формальної анкети. Після цього етапу ми можемо знайти максимум ключових слів, які можуть привести величезний трафік на Ваш сайт. також ми використовуємо планувальники ключових слів, які відносяться до Вашого бізнесу та побачити рівень конкуренції та їх частотність по місяцях та регіону.

   1. Як ви будете вивчати мій бізнес для пошуку ключових слів?

  Коли Ви звернетесь до нас для отримання seo-послуг, саме перше, що ми Вам дамо – це заповнити анкету. Після цього ми назначимо зустріч чи зателефонуємо, щоб обсудити вище вказану анкету та проаналізувати її. Можливо будуть задані додаткові питання і після завершення розмови ми почнемо проводити додаткові дослідження та розробимо конкурентну стратегію для Вашого веб-сайту.

   1. Які зміни ви будете вносити на мій сайт? Чи будете ви його переробляти?

  Ми можемо обновити Ваш сайт: добавити ключові слова, розмістити тексти, фото, провести технічну оптимізацію, таку як скорочення запитів до бази даних, виправлення помилок в коді, добавити теги та інше. У всіх випадках ми будемо повідомляти Вас про зміни, які ми вносимо.

   1. Як часто я буду отримувати звіт по проведених SEO роботах?

  Щомісяця ми будемо відправляти Вам звіти. Однак, якщо ви хочете отримувати звіти частіше, будь-ласка, зв’яжіться з нами та скажіть як часто Ви хочете отримувати звіт.

   1. Чи ви приймете мої власні ідеї щодо контенту для сайту та блогу?

  Так, якщо у Вас є ідеї щодо розвитку Вашого сайту можете відправляти їх нам. Ми добавимо їх та постараємось зробити ще краще.

   1. Як ви будете проводити конкурентну розвідку?

  Спочатку наші спеціалісти найдуть ключові слова для покращення трафіку на Ваш веб-сайт. Після цього вони проведуть аналіз Ваших конкурентів, чий рейтинг в пошуку Гугл найвищий. Потім вони використають наші інструменти для вивчення та аналізу структури сайтів конкурентів і розроблять стратегію просування для Вашого сайту.

   1. Скільки часу потрібно, щоб почати?

  Як тільки Ви будете готові почати співпрацю, зв’яжіться з нами. Наші консультанти допоможуть Вам вибрати найкращу пропозицію. Після Вашого схвалення ми відправимо Вам договір і почнемо роботу якомога скоріше.

   1. Чи буде в мене доступ до сайту щоб бачити всі зміни?

  Так, безперечно, у Вас буде можливість бачити всі зміни, які ми будемо вносити на сайті. Крім цього Ви будете отримувати щомісячні звіти.

   1. Як ви будете добувати зворотні посилання на мій сайт?

  Для отримання зворотних посилань на сайт ми поєднуємо такі методи як аутріч, гостьовий постинг, періодичні публікації в блог і на кінець підвищуємо соціальну значимість та популярність.


  Готові почати розмову?

  8 запитань, 3 з яких обов'язкові

  * обов'язково заповніть