Створення та розробка сайтів • Forward Dreams
Розробка сайтів - створення сайтів - Форвард Дрімс

Створення та розробка сайтів

Ми створюємо сучасні сайти для малого та середнього бізнесу: корпоративні сайти, інтернет-магазини, сторінки захоплення (landing page), блоги, ... Спеціалізуємось на креативних та орієнтованих на результат web-рішеннях.

Прив’язуємо до себе клієнтів відмінною якістю послуг. 99% компаній прив’язують до себе доступом до домену, хостингу та інших аккаунтів. У Форвард Дрімс ми все реєструємо на клієнта. У Вас буде можливість в любий момент змінити пароль або заблокувати доступ. Зателефонуйте до нас та отримайте всі переваги сумісної співпраці.


Щоб замовити розробку сайту

вкажіть номер телефону

  або телефонуйте

  +380 (98) 118-73-74


  Біль неефективного вебсайту

  Ваш веб-сайт представляє Ваш бренд в інтернеті. А повільний, ненадійний чи складний в користуванні веб-сайт – це сайт, який клієнти чи потенційні клієнти будуть уникати. Редактори також будуть незадоволені, коли невеликі зміни веб-сайту (заміна картинки, переписування тексту чи добавлення нового блоку) нестерпно повільні, а про більші зміни взагалі не хочеться говорити.

  І все ж таки починати проект веб-розробки здається страшним, тому часто компанії застрягають в статусі «роздумів», ризикуючи втратити позиції в конкурентній боротьбі.

  Володіючи 9 літнім досвідом в розробці сайтів на провідних платформах CMS, команда ForwardDreams створює високопродуктивні сайти в широкому спектрі галузей. Ми подолали всі види проблем для наших клієнтів, допомагаючи досягти деяких виняткових результатів в цьому процесі.


  Як знайти «свого» web-розробника

  Коли Ви не спеціаліст по web-розробці, нелегко вибрати технологічного партнера для створення Вашого сайту. На щастя, є якості, по яких ви можете шукати, не переглянувши жодного рядку коду.

  Щирий інтерес в потребах Вашого бізнесу. Найновіше та блискуче рішення не завжди буде вдалим. Інтерес до Вашого бізнесу – це не просто ввічливість, це спосіб переконатись, що рішення відповідає Вашим справжнім потребам.

  Правильний вибір платформи. Web-платформи мають різні сильні сторони та можливості, а досвід роботи з конкретною платформою досить важливий. Але якщо агентство знає тільки одну платформу, вгадайте, що вони будуть рекомендувати Вам?


  Процес створення Вашого сайту

  Немає двох однакових проектів, але наш план чудово послугував нам і нашим клієнтам на сотні створених сайтів.

  Дослідження ринку. Оцінка ситуації, цілей і вимог

  Ми починаємо з оцінки Ваших поточних умов і технологічного стека, поговоримо з Вами та Вашими спеціалістами. Проаналізуємо лідерів Вашої ніші. Наша ціль – зрозуміти потреби Вашого бізнесу і дізнатись, як вони впливають на технічні потреби. Якщо в майбутньому ми також будемо просувати Ваш сайт, аналіз конкурентів буде частиною комплексного процесу дослідження та розробки SEO стратегії.

  Планування. Створення технологічної стратегії, яка працює

  Оптимальна технологічна архітектура потребує вмілого балансу факторів – поточних і майбутніх потреб, робочих процесів, інтеграції, власних технічних ресурсів і звичайно, що бюджету – щоб прийти до правильного рішення.

  Наша досвідчена технологічна команда готова виступити в якості Вашого стратегічного партнера, допомогти Вам перелаштувати технологічний стек або знайти рішення, яке буде чудово працювати з наявними у Вас інструментами.

  Дизайн + копірайтинг. Повне рішення для web-сайту

  Ми є комплексне агентство по розробці web-сайтів, тому ми більш ніж спроможні справитись з вашою інтернет-стратегією, інформаційною архітектурою, дизайном веб-сайтів та створенням контенту.

  Ми починаємо планування на ранній стадії для функцій, які, як ми знаємо, будуть потрібні сайту, так що ми можемо масштабувати розробку відповідним чином. Наші розробники та дизайнери розуміють унікальні можливості платформи на якій буде створений сайт.

  Тестування

  Ми безжалісно проводимо тестування сайту по 100 пунктах ще до того як його буде запущено в інтернеті. Деколи для цього ми залучаємо наших клієнтів – поки сайт в бета-версії, він знаходиться на наших серверах веб-розробки, де Ви та наша команда може з ним погратись, попробувати його зламати та допомогти нам усунути будь-які помилки.

  Навчання CMS + запуск. Підготовка Вашої команди до передачі

  Коли ми передаємо Вам новий сайт, ми не просто кидаємо Вам ключі та тікаємо. Ми проводимо Вас через CMS, показуємо як нею користуватись (і як не користуватись), а також слідкуємо за тим щоб всі хто буде працювати з сайтом відчував себе комфортно під час роботи з ним. День запуску – це час для того, щоб відсвяткувати – і почати планувати покращення, які принесуть ще більше користі Вашим користувачам та бізнесу.


  Чому потрібно нам довіряти?

  причина 1

  Простий дизайн

  Ми створюємо прості, але ефективні дизайнерські рішення, які зроблять Ваш сайт видатним і актуальним в довгостроковій перспективі. З нами Ви засяєте в цифровому світі, виглядаючи сучасно і професіонально.

  причина 2

  Налаштування зі смислом

  Ми прості в підході до функцій та налаштувань. Тому ми упакуємо потужну візуальну систему, яка дасть гнучкість для повного налаштування Вашого веб-сайту.

  причина 3

  Підтримка

  Ми відносимось до наших клієнтів як до партнерів і щиро піклуємось про їх успіх в інтернеті. Тому Ви можете зв’язатись з нами по більшості популярних каналах зв’язку.

  Ми працюємо: пн.-пт. 10:00-17:00


  Готові почати розмову?

  8 запитань, 3 з яких обов'язкові

  * обов'язково заповніть