Як підняти охоплення в Instagram

Просування в Інстаграм

Про зниження охоплення в Instagram ми чуємо кожен місяць, навіть декілька раз. Якби охоплення насправді падало так часто, в такому випадку можна було б взагалі перестати викладати туди фото, а максимальне охоплення стали б сім’я та кілька салонів краси.

Охоплення в Інстаграм, що це?

Охоплення в Instagram – це всі підписники, які переглянули Ваш пост.

Якщо 1 людина подивилась Ваш пост 2 рази, все одно зарахується як 1 – це різниця між охопленням і показами.

Покази в Instagram – це загальна кількість переглядів Вашого поста. 1 людина переглянула 2 рази – зарахується як 2 покази.

Висновок: число «показів» рівне або більше ніж число «охоплення» в Інстаграм.

Як збільшити охоплення в Instagram?

З моменту інтеграції алгоритмічної стрічки охоплення стабілізувалось. Рідше бувають підйоми/спади, але з часом все стає на свої місця. Не потрібно забувати по сезонність. Але якщо Ви загорілись думкою збільшення охоплення в Інтсаграм, ми підготували кілька універсальних порад:

  1. Охоплення піднімає платне просування поста в стрічці – настроюйте на цільову аудиторію (ЦА) та отримуйте гарантований результат.
  2. Охоплення витягують зберігання. Чим корисніші Ваші пости та чим більше їх зберігають, тим краще для акаунту. Висновок: зберігання краще ніж лайки/коментарі.
  3. Також допомагає видалення ботів. Оголошувати війну неактивним підписникам, вирішувати Вам. Саме по собі очищення акаунту від бот-підписників Вас не спасе, але якщо акуратно скидати баласт і комплексно працювати над ростом залучення – охоплення, скоріш за все, збільшиться.
  4. Правда в тому, що рано чи пізно охоплення впаде (це можна зрозуміти з досвіду з Facebook), і зробити з цим неможливо нічого. Тому зосередьте увагу на стратегії та якісному контенті.

Як зламати формулу охоплення в Інстаграм?

Стрічка враховує не тільки швидкість набору реакцій і часу публікації поста, але й персональну поведінку кожного користувача – що робить стрічку кожного користувача Instagram унікальною. Тому підняти охоплення можуть виключно легальні методи: чистка ботів, високе залучення і просування постів.

Хочете замовити оформлення Instagram Stories? Телефонуйте +380 (98) 118-73-74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *