Копірайтинг • Forward Dreams
Копірайтинг: маркетинговий копірайт, написання привітань, сценаріїв, дитячих казочок, текст для рекламних роликів, тексти для пісень, вірші з індивідуальним підходом

Копірайтинг

У нас Ви можете замовити копірайтинг: маркетинговий копірайт, написання привітань, промов, сценаріїв, дитячих казочок, текст для рекламних роликів, тексти для пісень, вірші з індивідуальним підходом

Про копірайт

Копірайтинг (англ. copywriting, де copy – текстовий матеріал, write - писати) – написання тексту з цілю реклами або інших форм маркетингу. Це тексти, які стимулюють ріст продаж чи популяризують товар, компанію, послугу, людину чи ідею.

Наші копірайтери (веб райтери) – це люди, які пишуть текст з цілю реклами або іншої форми маркетингу. Наприклад, слогани, сценарії (для ТВ, аудіо роликів, event-заходів), рекламні статті, нативні статті і т.д.

Копірайтинг і рерайтинг

Відмінністю копірайтинга від рератинга є повна оригінальність структури і вмісту тексту, запозичення допускаються виключно в цілях цитування або при використанні усталеної термінології, наприклад, в текстах медичної чи юридичної тематики, де вільне трактування термінами абсолютно не допустимо. Це правило справедливе для всіх видів копірайтингу, в тому числі і SEO-копірайтинга.

Тексти для рекламних роликів

Хочете замовити текст для рекламного ролику? Запрошуємо відвідати сторінку «Запис аудіо ролика» або зателефонувати по телефону +380 (97) 841-85-80.

Прямий копірайтинг

Потрібен заклик до дії: зробити замовлення, дзвінок, клік? З допомогою прямого копірайту Ви зможете негайно спонукнути користувача купити товар чи скористатись послугою. В рамках нашої агенції копірайтер працює в парі з арт-директором.

Іміджевий копірайтинг

Цей вид тексту працює на відстрочену продажу – закріплює образ торгової марки в підсвідомості споживача або просто створює потрібний імідж товару, послузі, компанії, людині, ідеї.

Одним з інструментів іміджевого копірайтингу є створення блогових статей на сайті компанії чи бренду. Корисний і унікальний контент допомагає залучити потенційних клієнтів, а також підвищує авторитет бренду в очах інтернет-користувачів.

Інформаційний копірайтинг

Інформаційний копірайтинг гібрид журналістики і піару з прямим копірайтингом. Сюди також відноситься копірайтинг для веб-сайтів зі спеціальною підготовкою або оптимізацією – застосування ключових слів і фраз для підняття релевантності з точки зору пошукових систем. Замовляйте оригінальні авторські тексти – обзори, аналітику, опис товарів і послуг.

LSI копірайтинг (SEO тексти)

LSI метод написання текстового матеріалу підвищує релевантність сторінки під час аналізу пошуковими системами. Особливість LSI копірайтингу в його подвійній ролі:

 • текст насичений ключовими словами
 • текст підлаштований під тематичні потреби користувача
АС копірайтинг

Вищий пілотаж для реклами і продаж. Метод оснований на ідеї об’єднання мистецтва ділових переговорів з цифровими технологіями. Чудово підходить для впровадження в автоматизації процесів і онлайн продажах.

Будьте готові до співпраці в написанні цього виду тексту, тому що нам потрібно буде об’єднати Ваш унікальний досвід з історією і філософією Вашої компанії. Наші копірайтери спроможні формувати унікальні концепти шляхом поєднання методів маркетингу з фірмовим стилем, неймінга з медіа-production та інших форматів брендингу і колаборацій.


Щоб замовити копірайтинг

вкажіть номер телефону


  Написання привітань

  Замовляйте яскраві індивідуальні привітання: на День Народження, Весілля, День Ангела, день Святого Валентина, Випускний та інші свята.


  промовови

  Написання промов для різних подій: публічних виступів, весіль, відкриттів обєктів...


  Написання сценарію

  Унікальні сценарії: на дитячі свята, для шкіл і дитячих садочків, для весілля, для святкування дня народження, ігр, YouTube роликів і т.д.


  Написання дитячих казочок

  Казки справедливо вважають найпотужнішим інструментом навчання дітей. Наша команда створює неординарні повчально-розвиваючі казочки, які допомагають діткам засвоювати найважливіші загальнолюдські і моральні цінності.

  Ми створюємо казочки, враховуючи індивідуальність, вподобання і вік кожної дитини. Також беремо до уваги особисті побажання на рахунок головних героїв, улюблених тваринок чи вигаданих істот, які тим чи іншим чином позитивно впливають на дитину.

  Казочки які ми пишемо моделюють правильну поведінку дітей, навчають їх відрізняти добро від зла і виробляють в них найкращі риси, такі як хоробрість, лідерство, доброту та кмітливість.. Прив'язують їм працьовитість та впевненість у собі.

  Ми пишемо казочки Вашим діткам і Вам загалом, даруючи найкращі моменти щастя, радості і сімейного затишку.

  Написання дитячих казочок під замовлення

  Тексти пісень

  Написання текстів для пісень як під готову музику так і з нуля. Будь-який хронометраж.


  Вірші на замовлення

  Замовте вірш: для рідних та близьких людей, для шефа на роботі, для найкращого працівника, сина чи доньки. Задоволенні залишаться усі.


  Зізнання в коханні

  Бажаєте зізнатися в коханні в оригінальний спосіб, чи просто подякувати дорогій Вам людині за любов та підтримку, тоді Вам саме до нас... Пишемо оригінальні вірші з урахуванням індивідуальності кожного клієнта, враховуємо найтонші Ваші побажання!!!

  Ми пишемо вірші на замовлення для Вас, а Ви отримуєте значно більше... Емоції, любов, щирі усмішки дорогих Вам людей, це те що насправді ми хочемо Вам подарувати... Кохайте і будьте коханими.

  Допоможемо зізнатись в коханні

  Замовляйте копирайтинг по телефону або пишіть на вайбер

  +380 (97) 841-85-80