Як вивести сайт на високі позиції в рейтингу Google

як вивести сайт на високі позиції в рейтингу Google

Нелегко вивести свій сайт на позицію №1. Насправді, для більшості власників сайтів це практично неможливо. Незалежно від того в якій галузі Ви знаходитесь або що Ваш сайт може запропонувати, є конкуренти, які також роблять все можливе, щоб бути на топ позиціях першої сторінки Google.

Google постійно оновляє свої алгоритми і багато схем, які, можливо, раніше працювали для підвищення рейтингу сайту, вже не дають результату. Ключ до того, щоб Ваш сайт зайняв високе місце в видачі пошукової системи – це зосередження уваги на контенті.

Якісний контент отримує зворотні посилання, ним діляться в соціальних мережах. Пошукові системи враховують ці сигнали при ранжуванні сторінки.

Якщо Ви дійсно хочете, щоб Ваш сайт високо ранжувався, Вам потрібно зробити ці важливі речі:

Зосередьтесь на користувачах

Пишіть тексти, які Ваша цільова аудиторія охоче читатиме. Не пишіть для пошукових систем, не замовляйте seo-тексти і не старайтесь вписати ключові слова в контент. Це вже не працює і скоріш за все просто відкине ваш сайт на десяток, а то й сотню позицій вниз. Стаття, яка пишеться для користувача, як правило, оптимізується природнім чином. Шукайте можливості добавити ключові слова, але ніколи не форсуйте їх.

Пам’ятайте для кого Ви пишете. Якщо в кожному абзаці є ключове слово чи ключова фраза, то очевидно, що Ви намагаєтесь справити враження на пошукову систему, а не на користувача, який насправді може щось купити у Вас.

Створюйте оригінальний контент

Якщо на Вашому сайті текст такий же, як і на десятках інших сайтів, звичайно, Вам буде важко конкурувати. Замість цього постарайтесь виділитись на фоні інших веб-сторінок. Чим Ваш бізнес відрізняється від інших? Надайте якомога більше інформації. Чим більше інформації ви надасте, тим більше шансів, що хтось захоче мати з Вами справу.

Не хвилюйтесь про відкритість – це нормальна річ. Підприємства, які приховують те, як вони працюють, в наші дні не мають високого рейтингу. Визначте своє УТП (унікальну торгову пропозицію) і повідомте всьому світу про те, наскільки Ви великі.

Регулярно добавляйте новий контент

Веб-сайти, які процвітають сьогодні, рахуються «динамічними і живими» на відмінну від «статичних і нудних». Після запуску веб-сайту не думайте, що робота виконана. Новий контент на сайті заставляє як користувача так і пошукову систему повертатись знову і знову.

Чудовий спосіб зберегти сайт «живим» – це добавити блог. Кожен запис в блозі є додатковою сторінкою Вашого сайту, яка може появитись в результатах пошуку. І це одна з основних причин, по якій наявність блогу так цінно. Бізнес-блог дозволяє Вам створювати новий контент на регулярній основі, який відноситься до Вашої спеціалізації.

Слідкуйте за актуальністю інформації

З часом бізнес розвивається, а це означає, що сайт повинен розвиватись разом із ним. Корпоративний сайт завжди повинен бути точним відображенням бізнесу в цей момент. Якщо Ви виключаєте або добавляєте продукт чи послугу, це повинно бути відображено на сайті. Суть в тому, щоб завжди надавати саму актуальну інформацію, щоб у відвідувачів залишався позитивний досвід роботи з сайтом.

Декілька запитань, які Вам потрібно задавати при оцінці свого контенту:

  1. Чи є на сайті місця, які можна покращити?
  2. Чи є представлений на сайті контент цінним?
  3. Чи задовольняються очікування Вашого потенційного клієнта на сайті?

Це не повний список, але він допоможе почати думати про Ваш сайт і чи потребує Ваш контент оновлення. Добавлення контенту допомагає покращити зручність використання Вашого сайту і залишає користувача задоволеним! Але, якщо Ви добавляєте контент заради контенту, це може принести більше шкоди ніж користі. До тих пір поки контент корисний та цінний, він допомагає Вашому загальному маркетинговому плану.

Ми знаємо, наскільки важливий корпоративний блог для Вашого успіху, тому він являється невід’ємною частиною стратегії просування для всіх наших SEO-клієнтів.

Хочете замовити SEO просування сайту? Телефонуйте +380 (98) 118-73-74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *