Звукова реклама • Forward Dreams
Аудіореклама в супермаркетах

Звукова реклама

Охопіть ще більшу аудиторію

У нас Ви можете замовити аудіо рекламу в супермаркетах та торгових центрах Вашого міста або ж в інших містах України. Це чудовий спосіб донести інформацію до споживача.

Вашу аудіо рекламу людина буде чути в тихій комфортній обстановці, тому ролик в супермаркеті чи торговому центрі з більшою ймовірністю буде почутий повністю.

Звукова реклама або індор-реклама (від англ. indoor - всередині), звукова реклама в супермаркетах, торгових центрах, на ринках, в метро, на вокзалах, в аеропортах, в транспорті.

Найбільш популярними рекламними оголошеннями є «точечні рекламні ролики» або споти (від англ. spot – a short presentation or commercial on television or radio between major programs), які зазвичай тривають не більше 1 хвилини, і більш довші програми, зазвичай працюють до 1 години, відомі як інформаційні ролики.


Щоб замовити аудіорекламу

вкажіть номер телефону


  Переваги аудіореклами

  • охоплює велику кількість аудиторії
  • приємне не нав’язливе медіа
  • дешевизна реклами
  • мотивація споживача замовляти
  • аудіореклама є засобом негайної дії
  • доступність зміни як тексту, так і звучання в ефірі
  • довготривалий ефект впливу
  • висока лояльність до реклами в магазинах

  Критика аудіо реклами

  Дехто вважає, що звукова реклама не завжди ефективна, а також має ряд недоліків:

  Мимохідність. Оскільки аудіо звернення несе тільки звук, воно є швидкоплинним, тому може бути пропущеним або забутим.

  Відсутність зорових образів.  Зрозуміло, що для товарів, які необхідно показувати для притягнення уваги до них споживачів, не підходить цей вид реклами (в цьому випадку зверніть увагу на рекламу в Гуглі). Створення такого аудіо ролика, який би зміг слухача піти в магазин і подивитись на товар є важким завданням. Щоб вирішити це завдання ми використовуємо гумор, музику та звукові ефекти.

  Труднощі планування графіку і закупки рекламного часу. Необхідність купувати ефірний час у кількох об’єктах для обхвату широкої аудиторії робить планування виходу рекламних роликів і відстежуння реклами досить складним завданням. Бухгалтерська звітність, зв’язана з контролем нестандартних тарифів на рекламу, оформленням рахунків, може здатись трудомістким. На щастя, ми допоможемо Вам справитись з цим хаосом.

  Як замовити розміщення аудіореклами?

  Зателефонуйте +380 (98) 118-73-74 або напишіть нам mariya@forwarddreams.com.ua *

  *Пн-Пт, 10:00-17:00